Micro - Kolečko Micro 145 mm - Černé
Kód: MK-4120BSouvisející produkty
Akce
3 790 Kč
–0 %
Micro - Luggage Junior Mint - Kufr a koloběžka v jednom
Skladem online
3 789 Kč
Akce
Více barev
2 490 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe ECO - Green - Dětská koloběžka
Skladem online
2 365 Kč
Akce
Novinka
2 890 Kč
–0 %
Micro - Sprite LED Saphire Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
2 889 Kč
Akce
3 490 Kč
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Green - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
3 410 Kč
Akce
Více barev
4 190 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Frosty Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 980 Kč
Akce
4 190 Kč
–2 %
Micro - Cruiser LED Berry Red - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 088 Kč
Akce
Více barev
4 690 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Neochrome - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
4 454 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Kolečko Micro 145 mm - Černé
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053557966 |
| Barva: | Černá |
| Ložiska: | ABEC 7 - 608RS |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 28 mm |
| Šířka středu: | 30 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

