Micro - Vnitřní svítící řídítka pro Mini Micro Magic - Aqua
Kód: MK-4926Související produkty
Akce
Více barev
3 290 Kč
–0 %
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
3 289 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–3 %
Micro - Mini Deluxe LED Pink - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 487 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe Glow LED Lime - Dětská koloběžka
Skladem online
2 459 Kč
Akce
Více barev
2 890 Kč
–3 %
Micro - Sprite LED Petrol Stripe - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 795 Kč
Akce
Více barev
4 190 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Frosty Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 980 Kč
Akce
3 790 Kč
–0 %
Micro - Luggage Junior Mint - Kufr a koloběžka v jednom
Skladem online
3 789 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Vnitřní svítící řídítka pro Mini Micro Magic - Aqua
Kompatibilita: Mini Micro Deluxe + Deluxe Magic
Baterie: 2x AA (není součástí balení)
Barva: Zelenkavá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053544201 |
| Barva: | Stříbrná |
| Délka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 2100 g |
| Materiál: | hliník |
| Tvar řídítek: | T |
| Vnější průměr: | 21 mm |
Akce
260 Kč
–0 %
Micro - Elastic reflexní černý - Tahací popruh na koloběžky
Skladem online
259 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

