Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Vlastnosti: EPS vložka, 8 větracích otvorů, magnetický systém zapínaní
Dostupné velikosti: XS, S
Hmotnost helmy: 340g
Normy:
| Kategorie: | Helmy na freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053545604 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 280 g |
| LED světlo: | Ano |
| Odvětrávací otvory: | 8 |
| Velikost: | XS - 46-50 cm, S - 48-53 cm |
| Vnější materiál: | Tvrzený plast |
| Vnitřní materiál: | Bezpečnostní výplň EPS |
| Zajištění: | Nastavitelná magnetická přezka |
| ? Změna velikosti: | Regulační kolečko |
| ? Obvod hlavy a věk: | 46-48 cm - 1-3 let, 48-51 cm - 3-5 let, 51-54 cm - 5-8 let |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.