Micro - 200 mm Black kolečko (1ks)
Kód: MK-AC5010BSouvisející produkty
Novinka
Micro - Sprite LED Silverchrome - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 490 Kč
Akce
Více barev
2 490 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe ECO - Black - Dětská koloběžka
Skladem online
2 365 Kč
Akce
Více barev
4 690 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Neochrome - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 454 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–4 %
Micro - Mini Deluxe Glow LED Blue - Dětská koloběžka
Skladem online
2 484 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–4 %
Micro - Mini Deluxe Green - Dětská koloběžka
Skladem online
2 288 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–4 %
Micro - Cruiser Purple - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 700 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Lime - Dětská koloběžka
Skladem online
3 290 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glitter LED Navy - Dětská koloběžka
Skladem online
2 590 Kč
Detailní popis produktu
Micro - 200 mm Black kolečka (1ks)
Obsahem balení je 1 ks kolečka + montážní sada inbusových klíčů.
Osazuje se na koloběžky Micro White / Black, Micro Flex 200, Micro Suspension, Micro Downtown, Micro Cruiser, odrážedlo G-Bike ...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7640108561336 |
| Barva: | Černá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 32 mm |
| Šířka středu: | 38 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 200 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

