Zboží zakoupené od 4.11.2021 je možné vyměnit do 10.1.2022.

Kolonožka - Offroad ROVER Bluetooth APP

Kód: 425KORAP
8 390 Kč
Skladem online

Kolonožka Rover je svými jízdními vlastnostmi považován za Hummer mezi Kolonožkami. Přirovnání k legendárnímu terénnímu vozidlu není náhoda. Vždyť design terénní Kolonožky ROVER hovoří sám za sebe. Masivní a robustní zpracování pneumatik i nezdolné konstrukce láká pro výjezd na Kolonožce na (ne)všední výlet za poznáním i dobrodužstvím.

Ať už jedete po městkých asfaltkách, dlažbě, písku, trávě, či sněhu, všude s Vámi Kolonožka Rover může. S Kolonožkou Rover je (téměř) vše dovoleno. Robustní konstrukce Roveru unese jezdce až o hmotnosti 120 kg. Pořádný požitek z jízdy v parádně naladěném off-road módu si můžete nyní díky Hummer Kolonožce vychutnat i vy. S touto monstrózní Kolonožkou se vám zdá vše možné a dosažitelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolonožka - Offroad ROVER Bluetooth APP

Terénní Huummer Kolonožka ROVER pohání 2 motory o výkonu 350W, které umožní jezdci jet rychlostí až 15 kilometrů v hodině. Lithiová baterie o kapacitě 4,4 Ah (ampérhodin) je připravena k použití po cca 2 hodinách nabíjení a má za úkol dopravit jezdce až do vzdálenosti 20 kilometrů, během nichž dokáže Kolonožka překonat stoupání do úhlu 20°. Díky větším kolům o průměru 20 cm zvládne i náročnější terén, než který poskytuje městská ulice.

Tento samo balanční higt-tech scooter reaguje díky gyroskopickému systému na tlak v nohou, kopíruje sebemenší sklon těla a umožňuje tak jízdu v libovolném směru. Jízda je velmi jednoduchá a zvládne jí každý a Kolonožka je tak ideálním dárkem pro každého. Každá Kolonožkaje řádně otestována abychom zajistili kvalitní produkt ihned po vybalení z krabice.
 

Obsah balení: Kolonožka,  nabíječka, manuál a taška na přenášení

Typ: balanční dopravní prostředek

Rozměry: 71 x 21,6 x 24 cm

Doba nabíjení: 1 - 2 h

Motor: 2x 350W/36V

Maximální rychlost: 15 km/h

Váha: 15 kg

Maximální úhel stoupání: 20°

Baterie: Li-ION 4,4 Ah

Dojezd: 15-20 km

Maximální váha jezdce: 120 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: OFFROAD Hoverboardy Kolonožky
Hmotnost: 3.5 kg
Barva: Černá, Šedivá
Typ: Hoverboardy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: