Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Adaptér pro kolečka Exway, model: RT3, materiál: vysokopevnostní nylon s uhlíkovým vláknem.
ABEC adaptér koleček (pulley) s 36 zuby pro kolečka Cloud Wheels pro Exway X1 Pro s 36 zuby. Balení obsahuje 2 kusy. Adaptér pro kola značek Cloud Wheels, Abec11, Backfire, Evolve. Materiál: vysokopevnostní nylon, laminát. Adaptér se Star-hole kolíky. Pro kolečka s průměrem od 80 mm do 105 mm. Šířka zubů pro řemen 11 mm. Model AP-6H11W36. Osazeno ložisky. Vnitřní průměr vnitřního ložiska 15 mm. Vnitřní průměr vnějšího ložiska 12 mm.
| Určeno pro kolečka | Cloud Wheels, Abec11, Backfire, Evolve |
| Průměr koleček | 80 mm až 105 mm |
| Počet zubů | 36 |
| Osazeno ložisky | ano |
| Vnitřní průměr vnitřního ložiska | 15 mm |
| Vnitřní průměr vnějšího ložiska | 12 mm |
| Šířka zubů pro řemen | 11 mm |
| Kolíky | Star-hole 5 |
| Kategorie: | Náhradní díly na elektrické longboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8595241304502 |
| Barva: | Černá |
| ? Kompatibilita: | Exway X1 PRO Riot |
| Typ dílu: | Řemeny |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.