Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Chilli - 120 mm Reloaded kolečko ghost blue (1ks)
Kód: CK-1045-5Detailní popis produktu
Chilli - 120 mm Reloaded kolečko ghost blue (1ks)
Rozměry: 120 mm, 90a
Ložiska: ABEC - 9
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na freestyle koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 4260410079096 |
| Barva: | Modrá |
| Hmotnost: | 268 g |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál středu: | hliník |
| Průměr koleček: | 120 mm |
| Šířka kolečka: | 24 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 90a |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

