Root - Type R Pro Matte Black - Freestyle koloběžka
Kód: RITYPER/BLKSouvisející produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Nebula - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(10 ks)
999 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
999 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Rekd - Dětská sada chráničů - Junior Heavy Duty Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
819 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
726 Kč
Více barev
SFR - Dětská sada chráničů - Youth Ramp Triple Pad Set Black/Pink
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
399 Kč
Detailní popis produktu
Root - Type R Pro Matte Black - Freestyle koloběžka
Deska: 12,2 cm x 50 cm, hliník
Řídítka: výška 58 cm x šířka 55 cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 82,5 cm
Objímka: 2-šroubová objímka
Headset: Bezzávitové
Vidlice: Jeden kus
Kolečka: 110 mm
Brzda: bezpružinková (Flex fender)
Ložiska: ABEC-9
Nosnost: 100 kg
Váha: 3600 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 9350759096382 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 82,5 cm |
Více barev
Crisp - Master Raven - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
1 999 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–2 %
Panda - Cub Pink - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 843 Kč
Akce
Více barev
4 499 Kč
–0 %
Divine - Nyx L - Stříbrná - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
4 498 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

