Tempish - LB Nemesis 72x42 mm 82a kolečka (sada 4ks)
Kód: TP-106100149_1_5Související produkty
Více barev
Rekd - Wrist Guards Black - chrániče zápěstí
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
379 Kč
Více barev
Enuff - ABEC-9 Waterproof ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
349 Kč
Akce
1 225 Kč
–10 %
Tempish - Reaper - Rukavice na longboard
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 102 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
139 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Red
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(18 ks)
139 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - LB Nemesis 72x42 mm 82a kolečka (sada 4ks)
Popis: balení obsahuje 4 kolečka
Použití: na všechny druhy longboardů
Rozměry: 72x42 mm
Kontaktní plocha:
Tvrdost: 82a
Střed: Centre-set
Hrana: zaoblená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na longboardy |
|---|---|
| EAN: | 8592678085295 |
| Barva: | Fialová |
| Průměr koleček: | 72 mm |
| Doporučené použití: | Rekreační sport |
| Typ kolečka: | LB |
| Průměr kolečka: | 72 mm |
| Tvrdost kolečka: | 82A |
| Sada: | 4 |
Více barev
1 000 Kč
–37 %
Tempish - LB Flows 70 mm 78a kolečka (sada 4ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
625 Kč
Více barev
D-Street - 59 Cent 59 x 45 mm 78a Red (sada 4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
599 Kč
Více barev
Orangatang - Kegel Wheels 80 mm 80a (sada 4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 190 Kč
Více barev
Mindless - Viper Wheels Teal 65 x 44 mm 82a (sada 4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
999 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

