Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Striker - Lux Rainbow - Freestyle koloběžka
Kód: LUX-SCO-RAISouvisející produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(20 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Striker - Lux Rainbow - Freestyle koloběžka
Deska: 11,4 cm x 50 cm, hliník
Řídítka: výška 62 cm x šířka 56 cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 87 cm
Objímka: 2-šroubová objímka
Headset: Integrované 1 1/8"
Vidlice: Jeden kus, Bezzávitový
Kolečka: 110 mm
Brzda: bezpružinková (Flex fender)
Ložiska: ABEC-9
Nosnost: 100 kg
Váha: 3100 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 600346811553 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Duhová |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 160 - 172 cm, 172 cm a více |
| ? Výška řídítek od země: | 87 cm |
Akce
Více barev
1 999 Kč
–0 %
D-Young - Ion Zelená - freestyle koloběžka
Skladem online
1 998 Kč
Akce
Více barev
3 999 Kč
–37 %
Divine - Nyx XS - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem
(2 ks)
2 510 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–17 %
Divine - Loki - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 148 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–5 %
Panda - Cub Black/Rainbow - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 787 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

