Otevírací doba prodejny Po-Pá 11-19

Zákaznická podpora:info@honzovy-longboardy.cz

Heelys - Disney Toy Story - White/Lime/Toy Story - koloboty

Kód: 7001HDTS 7001HDTS_1 7001HDTS_2 7001HDTS_3 Zvolte variantu
1 590 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Limitovaná edice Disney od zančky Heelys! – se syntetickým svrškem a šněrováním pro optimální pohodlí. Odolná gumová podrážka s brzdovou vložkou odolnou proti obroušení doplněnou materiálem EVA Kolečka mají nízký profil a rychlá ložiska ABEC – 3! Kompromis mezi botou a bruslí? Pak je Heelys jasná volba. Bota má v zadní části kolečka, která je možné vyjmout a vložit záslepku a následně normálně chodit. Spolehnout se můžeš na hromadu náhradních dílů, které zajistí dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heelys - Disney Toy Story - White/Lime/Toy Story - koloboty

Svršek: syntetický materiál/kůže
Prošívání: textil
Podrážka: guma+EVA

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloboty pro holky
Barva: Bílá, Modrá, Zelená
Ložiska: ABEC 5
Pohlaví: Pro holky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Heelys nejsou jen boty s kolečkem – jsou to vzpomínky na dětství, svobodu pohybu a kreativní způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B s úsměvem na tváři. Boty s kolečkem v patě, které zná každý, kdo si kdy zkoušel “ujet” od nudné chůze.

Dnes už Heelys nejsou jen retro záležitostí. S novými designy, lepšími materiály a funkční konstrukcí se vracejí do ulic, skateparků i školních chodeb. Ať už je ti 10 nebo 30, Heelys ti připomenou, že pohyb může být hra. Je to mix skate kultury, pohodlí a zábavy – přesně ten styl, který k Honzovým longboardům patří.