Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Typ: Cruiser
Rozměry: 32" x 9" palců (81,4 x 22,8 cm)
Rozvor: 15,25" palců (38,9 cm)
Konstrukce desky: 7vrstvá deska z hardrock kanadského javoru
Trucky: Mindless 129mm Gen X - 95a
Kolečka: Mindless 66mm x 51mm, Centre Set, 78A HR
Ložiska: ABEC-9 Chrome
Nosnost: 120 kg
| Kategorie: | Cruisery mini-longboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5059028017298 |
| Barva: | Černá, Žlutá |
| ? Nosnost: | 120 Kg |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
| ? Typ longboardu: | Cruiser |
| Velikost: | 32" - 81 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

