Micro - Mini2grow Deluxe LED 2.0 Lavender mist - Multifunkční koloběžka
Kód: MK-MMD383Související produkty
Detailní popis produktu
Micro - Mini2grow Deluxe LED 2.0 Lavender mist - Multifunkční koloběžka
Typ: dětská odrážedlo - vhodné pro zábavu, pohyb, rozvoj motoriky
Rozměry desky: 30 x 11 cm
Rozměry řídítek: 45-79 cm x 29 cm
Kolečka: 78° Shore A 120/80mm PU, šířka 24mm
Věk: 1 - 6 let
Váha: 2,2 - 3,5 kg
Nosnost: 50 kg
Nosnost sedátka: 20 kg




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053565077 |
| Barva: | Fialová |
| Brzda: | Ano |
| Délka desky: | 30 cm |
| Doporučený věk: | 1 - 6 let |
| Hmotnost: | 2,2 - 3,5 kg |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál desky: | PP, PA GF30 - vyztužená vlákny |
| Materiál koleček: | PU |
| Model: | Mini2grow |
| Možnost sundání: | Ano |
| Možnost vyndání: | Ano |
| Nastavitelná výška: | Ano |
| ? Nosnost: | 50 kg |
| Nosnost sedátka: | 20 kg |
| Skládací tyč: | Ne |
| Specialita: | Zlepšuje motoriku, roste s dítětem |
| ? Šířka desky: | 11 cm |
| Šířka koleček: | 24 mm |
| Šířka řídítek: | 29 cm |
| Výška řídítek: | 45-79 cm |
| Tvrdost: | 78° Shore A |
| Typ koleček: | LED |
| Určeno pro: | Zábava, pohyb, rozvoj motoriky |
| Velikost koleček: | 120/80 mm |
| Vodící tyč: | Ano cm |
| Výška od země: | 5,5 cm |
| Výška sedátka: | 22, 27, 32, 37 cm |
| Výškové nastavení: | Ano |
| Zadní blatník: | Ano |
| LED osvětlení: | Ano |
| Stupátka: | Ano - demontovatelné |
| Vyndavací tyč: | Ano |
Jak to funguje?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

