Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Micro - Suburb Reloaded - Skládací koloběžka
Kód: MK-SA0249Související produkty
Detailní popis produktu
Micro - Suburb Reloaded - Skládací koloběžka
Typ: skládací koloběžka - vhodná do města a na dlouhé vzdálenosti
Rozměry desky: 57 x 12 cm
Délka pro nohy: 36 x 12 cm
Rozměry řídítek: nastavitelný výška 85-111 x 42,5 cm šířka
Kolečka: 200mm PU, šířka 36mm
Ložiska: ABEC 9
Váha: 6,2 kg
Nosnost: 100 kg


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skládací koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053557812 |
| Barva: | Šedivá |
| Brzda: | Ano - bubnová |
| Délka desky: | 57 cm |
| Délka pro nohy: | 36 cm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál desky: | Alu |
| Materiál koleček: | PU |
| Možnost vyndání: | Ne |
| Nastavitelná výška: | Ano |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| Očko na popruh: | Ne |
| Přední blatník: | Ano |
| Skládací tyč: | Ano |
| Složené rozměry: | d.85 x š.13 x v.32 cm |
| Složení rukojetí: | Ano |
| Specialita: | odpružení, brzda, světlo, skládání |
| Stojánek: | Vlastní systémem pro volné stání |
| ? Šířka desky: | 13,5 cm |
| Šířka koleček: | 30 mm |
| Šířka řídítek: | 42,5 cm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| Určeno pro: | Město, volný čas, střední vzdálenosti |
| Věkové rozmezí: | 12+, dospělí |
| Velikost koleček: | 200 mm |
| Výška od země: | 9 cm |
| Výška pod deskou: | 6,5 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 85 - 111 cm |
| Zadní blatník: | Ano |
| Světlo: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

