Micro - Luggage 4.0 - Kufr a koloběžka v jednom
Kód: MK-ML0025Související produkty
Detailní popis produktu
Micro - Luggage 4.0 - Kufr a koloběžka v jednom
Typ: Kufr a zároveň koloběžka s objemem 33l
Rozměr: 62 x 38 x 29 cm
Rozměry desky: 38 x 8-10 cm
Rozměry řídítek: 90-96 x 28 cm
Výška řídítek: 96 cm
Nosnost: 100 kg
Velikost koleček: 120 / 80 mm
Ložiska: ABEC5
Hmotnost: 5,78 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skládací koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053532345 |
| Barva: | Černá |
| Brzda: | Ano |
| Délka desky: | 35 cm |
| Hmotnost: | 5,78 kg |
| Ložiska: | ABEC 5 |
| Materiál: | Plast + textílie |
| Materiál desky: | Alu |
| Materiál koleček: | PU |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| ? Objem: | 33 l |
| Složené rozměry: | hl.29 x š.38 x v.62 cm |
| Specialita: | Kufr 33l s kolečky |
| ? Šířka desky: | 8-10 cm |
| Výška řídítek: | 96 cm |
| Určeno pro: | Cestování |
| Věkové rozmezí: | Dospělí / Mládež |
| Velikost koleček: | 120 / 80 mm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1

