Micro - Kolečko Micro NanoGrid Tire 200 mm - Zelené
Kód: MK-4328BSouvisející produkty
Akce
Více barev
2 590 Kč
–0 %
Micro - Mini Deluxe Glitter LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
2 589 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Black - Dětská koloběžka
Skladem online
3 314 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Pro purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 505 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–0 %
Micro - Mini Deluxe Glow LED Blue - Dětská koloběžka
Skladem online
2 589 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Shocking Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
3 315 Kč
Akce
Více barev
2 690 Kč
–3 %
Micro - Sprite Alu - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 587 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Kolečko Micro NanoGrid Tire 200 mm - Zelené
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053562670 |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 626 g |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | NanoGrid |
| Šířka běhounu: | 35 mm |
| Šířka středu: | 38 mm |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

