Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Micro - 200 mm Air kolečko (1ks) - Náhradní kolečko
Kód: MK-AC5012BSouvisející produkty
Akce
3 490 Kč
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Green - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
3 410 Kč
Akce
3 490 Kč
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 410 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe LED Aqua - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 460 Kč
Akce
3 390 Kč
–2 %
Micro - Mini2grow Deluxe Magic LED - Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
3 315 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–1 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 836 Kč
Akce
Novinka
2 890 Kč
–0 %
Micro - Sprite LED Saphire Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
2 889 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–5 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Pink - Dětská koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 695 Kč
Novinka
Micro - Sprite LED Silverchrome - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 490 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Green - Dětská koloběžka
Skladem online
3 314 Kč
Detailní popis produktu
Micro - 200 mm Air kolečko (1ks) - Náhradní kolečko
Obsahem balení je 1 ks kolečka + montážní sada inbusových klíčů.
Kolečko: duše + plášť
Průměr: 200 mm
Tlak: max. 4,5 BAR
Rozměry kolečka:
- šíře středu: 38 mm
- šíře ráfku: 32 mm
- průměr otvoru pro ložisko: 22 mm
Pasuje na koloběžky:
- Micro Flex AIR,
- Flex 200,
- G-Bike Air
- Frenzy - FR 205 Pneumatic
- Frenzy - FR 230 Pneumatic
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7640108563606 |
| Barva: | Černá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | guma |
| Šířka běhounu: | 31 mm |
| Šířka středu: | 38 mm |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 200 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

