Enuff - Geometric - 8" Green - skateboard
Kód: 192EGGSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Enuff - Geometric - 8" Green - skateboard
Rozměry: 32" x 8" palců (80,1 x 19,7 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% kanadský javor
Trucky: 5" (129 mm) Enuff Decade Trucks
Bushingy: 95a
Kolečka: Enuff Refreshers 53 mm, 95a
Ložiska: ABEC-7 Chrome
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5016978364155 |
| Barva: | Kombinovaná, Zelená |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Akce
Více barev
2 090 Kč
–19 %
Enuff - Big Wave Black/Blue 8" - skateboard
Skladem
(2 ks)
1 690 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–12 %
Verb - Script 8" Blue - skateboard
do 5 dnů
1 648 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
10 hodnocení
5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
MK
Miroslav Kašpar
|
9.12.2020
Spokojen a doporučuji ????
5
P
PETRA M.
|
15.11.2019
+ kvalita
- žádné
skvělý
5
M
Matej K.
|
24.6.2019
+ jo
- ne
super skejt naučil jsem se na něm kickflip ale po půl roce už simůžete kupovat nový
5
A
Andrej M.
|
14.1.2019
čeká na sezónu :)

