Blazer Pro - Scooter Outrun 2 Blue - Freestyle koloběžka
Kód: BLZ-COM-0418Související produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(21 ks)
726 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Blazer Pro - Scooter Outrun 2 Blue - Freestyle koloběžka
Deska: 6063 aluminium T4/T6 heat-treated hliník, (500mm x 115mm)
Řídítka: z vysoce kvalitní oceli, (výška 56 cm x šířka 51,5 cm), Y-bar, 120 mm gripy
Výška koloběžky od země k řídítkům: 78 cm
Objímka: Odlehčená 2 násobně šroubovaná objímka, 6063 aluminium
Headset: polo-Integrovaný uzavřený headset
Vidlice: ocelová kovaná vidlice s HIC kompresím systémem
Kolečka: 100mm 5 Spoke Aluminium / Neo Chrome
Brzda: Flex Fender - ocelová flex brzda
Ložiska: ABEC - 9
Váha: 3660 g
Nosnost: 100 Kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5059415061002 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Modrá |
| Průměr koleček: | 100 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 78 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Více barev
4 090 Kč
–19 %
Slamm - Assault - Gold - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 290 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–5 %
Panda - Cub Black/Rainbow - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 787 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–2 %
Micro - Trixx Ocean Blue 2.0 - Dětská freestylová koloběžka
Skladem online
3 419 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

