Birdhouse - Stage 1 Vertigo Logo Black/White 7.75" - skateboard
Kód: BIR-COM-2040Související produkty
Více barev
HOLO - ABEC-9 Black - Voděodolná ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
389 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Orange
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(73 ks)
139 Kč
Více barev
Enuff - ABEC-9 Black ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
475 Kč
Detailní popis produktu
Birdhouse - Stage 1 Vertigo Logo Black/White 7.75" - skateboard
Rozměry: 31" x 7.75" palců (78,7 x 19,6 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% hardrock javoru
Trucky: 5" (129mm) Birdhouse Raw trucks
Kolečka: 52 mm, 95a
Ložiska: ABEC-5
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5059415053120 |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Délka desky: | 31,5" - 80,1 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Více barev
Birdhouse - Stage 1 Falcon III Black 7.75" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 090 Kč
Více barev
Birdhouse - Stage 1 Opacity Logo 2 Red 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
2 090 Kč
Více barev
Birdhouse - Stage 1 Crest Black 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 090 Kč
Akce
Více barev
2 090 Kč
–14 %
Birdhouse - Stage 1 Blood Logo Black/Red 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 790 Kč
Více barev
Globe - Goodstock - Red 7.75" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
2 490 Kč
Globe - G3 Bar - Black 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
3 750 Kč
Akce
Tempish - Empty 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 441 Kč
Více barev
Globe - Goodstock - Neon Green 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
2 490 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

