Bewegt - EvoAttack Jr. - Schwarz/Gold - Dětská freestyle koloběžka
Kód: BWS201Související produkty
Rekd - Dětská sada chráničů - Junior Heavy Duty Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
819 Kč
Více barev
SFR - Dětská sada chráničů - Youth Ramp Triple Pad Set Black/Pink
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
399 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
999 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Více barev
Slamm - Logo Helmet Nebula - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(10 ks)
999 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Bewegt - EvoAttack Jr. - Schwarz/Gold - Dětská freestyle koloběžka
Deska: 45 x 11cm
Řídítka: z vysoce kvalitní oceli, 74 x 45 cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 74 cm
Objímka: 2 násobně šroubovaná objímka
Kompresní systém: HIC
Kolečka: 110mm
Brzda: ocelová flex brzda
Ložiska: ABEC - 9
Váha: 3,3 Kg
Nosnost: 100 Kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4251626400200 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Zlatá |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 112 - 126 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 74 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Novinka
Více barev
4 699 Kč
–0 %
Divine - Zephyr S Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 698 Kč
Akce
Více barev
2 249 Kč
–11 %
CORE - CB1 Black/Teal - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 998 Kč
Akce
Novinka
4 899 Kč
–0 %
Divine - Zephyr L Hybrid Stříbrná - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 898 Kč
Akce
Více barev
1 749 Kč
–14 %
CORE - CA1 Black - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 487 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

