Urbis - URBiS UX2 Junior - Dětská elektrická skládací koloběžka
Kód: TP-1053001041_1_1Související produkty
Detailní popis produktu
Urbis - URBiS UX2 Junior - Dětská elektrická skládací koloběžka
Typ: dětská skládací elektrická koloběžka
Rozměr: 72 x 37 x 87 cm
Kolečka: 6"
Výkon: 150W, dojezd 10 +-2km
Brzda: Mechanická (nášlapná + přítlačná) + elektrická
Rychlost: 6-14 km/h
Doba nabíjení: 3-4 hodiny
Věk: 6+
Váha: 7,5 kg
Nosnost: 50 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 8592678134436 |
| Typ: | Elektrická skládací koloběžka |
| Barva: | Bílá |
| ? Výška řídítek od země: | 72 cm |
| Barva: | bílá |
| Typ: | Dětská elektrická skládací koloběžka |
| Počet koleček: | 2 |
| Nosnost: | 50 kg |
| Výška řídítek od země: | 72 cm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1

