Slamm - Assault - Neochrome - Freestyle koloběžka
Kód: SL2500NEOCHRMONESIZESouvisející produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(21 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
Slamm - Assault - Neochrome - Freestyle koloběžka
Deska: 12,2 x 52 cm, grip, T6 hliník, zpracovaná na CNC
Řídítka: ocelová, T-bar řidítka, s měkkými 165 mm gripy Team Grips
Výška od země k řídítkům: 84 cm
Objímka: 2 šroubová objímka, Adonised, CNC
Vidlice: 120 mm, extrudovaný hliník
Kolečka: Anodised V-Ten Alloy Core 110 mm, 88A
Brzda: Slamm Nylon Flex Fender, ocelová vložka
Ložiska: ABEC 9 Chrome s gumovou krytkou
Nosnost: 100 kg
Věk: od 8 let
Váha: 3750 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5059028013283 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Neochrome |
| ? Průměr kolečka: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 149 - 160 cm, 160 - 172 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 84 cm |
Akce
Více barev
4 090 Kč
–19 %
Slamm - Assault - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(3 ks)
3 290 Kč
Akce
Více barev
4 090 Kč
–19 %
Slamm - Assault - Gold - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 290 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–10 %
Slamm - Mischief - Glitch - Freestyle koloběžka
Skladem
(15 ks)
3 290 Kč
Akce
Více barev
1 699 Kč
–0 %
D-Young - Fenrir Červená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 698 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–18 %
Slamm - Classic - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(2 ks)
2 990 Kč
Více barev
Addict - Defender - Icon Red/Black - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 750 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–2 %
Micro - Trixx Ocean Blue 2.0 - Dětská freestylová koloběžka
Skladem online
3 419 Kč
Akce
Více barev
4 699 Kč
–10 %
Divine - Nyx L - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 228 Kč
Akce
1 825 Kč
–18 %
Tempish - Ventus Mine II - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

