Shark Wheels - DNA 72mm 78a Transparant Red - kolečka (sada 4ks)
Kód: 9803RRP17Související produkty
Akce
1 225 Kč
–10 %
Tempish - Reaper - Rukavice na longboard
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 102 Kč
Více barev
HOLO - ABEC-9 - Voděodolná ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
309 Kč
Více barev
Enuff - ABEC-9 Waterproof ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
349 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Red
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(18 ks)
139 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Blue
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
139 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Blue Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
139 Kč
Zealous - Bearings - ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
539 Kč
Více barev
Rekd - Wrist Guards Black - chrániče zápěstí
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
379 Kč
Detailní popis produktu
Shark Wheels - DNA 72mm 78a Transparant Red - kolečka (sada 4ks)
Popis: balení obsahuje 4 kola
Použití: All terain kola na všechny druhy cruiserů a longboardů
Rozměry: 72 mm
Tvrdost: 78a
Střed: center set
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na longboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 0710664106047 |
| Barva: | Červená |
| Průměr koleček: | 72 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 78a |
| Průměr kolečka: | 72 mm |
| Tvrdost kolečka: | 78A |
Orangatang - Stimulus Wheels 70 mm 77a/80a/83a/86a (sada 4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 950 Kč
Mindless - Cruiser Wheels 60 x 44 mm 83a (sada 4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
879 Kč
VIDEO
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

