Root - Type R Pro Rocket Fuel - Freestyle koloběžka
Kód: RI9350759078883Související produkty
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(10 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(3 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Root - Type R Pro Rocket Fuel - Freestyle koloběžka
Deska: 12,2 cm x 50 cm, hliník
Řídítka: výška 58 cm x šířka 55 cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 82,5 cm
Objímka: 2-šroubová objímka
Headset: Bezzávitové
Vidlice: Jeden kus
Kolečka: 110 mm
Brzda: bezpružinková (Flex fender)
Ložiska: ABEC-9
Nosnost: 100 kg
Váha: 3600 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 9350759078883 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Neochrome |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 138 - 149 cm, 149 - 160 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 82,5 cm |
Akce
Novinka
Více barev
1 790 Kč
–0 %
Street Surfing - Torpedo Pink Drizzle - Freestyle koloběžka
Skladem
(5 ks)
1 789 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–7 %
Divine - Loki - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 498 Kč
Akce
Více barev
2 790 Kč
–0 %
Street Surfing - Ripper Bloody Machine - Freestyle koloběžka
Skladem
(4 ks)
2 789 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–10 %
Divine - Loki - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
3 398 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–2 %
Panda - Cub Pink - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 843 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

