Panda - Primus Black/Rainbow - Freestyle koloběžka
Kód: PAN-IHC-PRI-BLA/RAISouvisející produkty
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(10 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(3 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Panda - Primus Black/Rainbow - Freestyle koloběžka
Deska: 10,5 cm x 49 cm, hliník
Řídítka: výška 56 cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 78,5 cm
Objímka: 2-šroubová objímka
Headset: Integrovaný
Vidlice: Bezzávitová
Kolečka: 100 mm
Brzda: Na šroub/pružinová
Ložiska: ABEC-9
Nosnost: 100 kg
Váha: 3293 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5713847006061 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Neochrome |
| Průměr koleček: | 100 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 78,5 cm |
Akce
Více barev
2 499 Kč
–7 %
D-Young - Eris Modrá- freestyle koloběžka
Skladem online
2 321 Kč
Akce
Více barev
1 699 Kč
–3 %
D-Young - Fenrir Zelená - freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 643 Kč
Akce
Novinka
Více barev
4 899 Kč
–0 %
Divine - Zephyr L Hybrid Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 898 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–2 %
Panda - Cub Pink - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 843 Kč
Akce
Více barev
2 499 Kč
–7 %
D-Young - Eris Červená - freestyle koloběžka
Skladem online
2 321 Kč
Akce
Novinka
Více barev
5 999 Kč
–0 %
Divine -Zeus V2 Stříbrná - Freestyle koloběžka
Skladem online
5 998 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–26 %
Divine - Loki XS - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem online
2 789 Kč
Akce
Více barev
4 499 Kč
–0 %
Divine - Nyx L - Stříbrná - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 498 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

