Penny - Simpsons Nickel 27" - Bart

Penny - Simpsons Nickel 27" - Bart

1x

Zcela nová a jedinečná série Penny Simpson 2017 je tu! Penny Nickel 27“ - Bart – úžasná spolupráce mezi Penny a ikonickými postavami z milovaného seriálu The simpsons. Pociťujete v sobě tu rebelii a chuť zlobit při jízdě po ulicích Springfieldu? Pak je deska se spodní grafikou s Bartem to pravé. Trucky a kolečka v barvě Bártova oblečení, každý bude hned vědět kdo se řítí ulicí!

Značka:
Naše cena:
3 450
Dostupnost:
skladem online
  • Zboží bude odesláno nejpozději do dvou pracovních dnů.
  • Zboží není vystaveno v kamenné prodejně, ale je možné ho objednat a vyzvednout/prohlédnout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms. Nejpozději do dvou pracovních dnů od objednávky.
Hlídat

Penny - Simpsons Nickel 27" - Bart

Pokud hledáš dopravní prostředek do města, který bude zábavný, skladný a vždy po ruce pak je Penny přesně pro tebe! Penny je možná malý, ale užiješ si s ním hodně zábavy, ať už při cestě do školy nebo když se ti nebude chtít jít pěšky. Díky Penny se každá tvá cesta promění v zážitek. Každý Skateboard Penny je postaven z nejkvalitnějších surovin a fanatickým důrazem na detaily. Penny Skateboards jsou konstruovány tak, aby  nejen dobře vypadaly, ale především měly dobrý výkon, a překonávaly všechna tvá očekávání. Penny Skateboards - navždy.

 

Typ: Slalom skateboard, Cruiser

Rozměry: 68,61 cm x 19 cm (27" x 7,5" palců)

Rozvor: 44,5 cm ( 17,5" palce)

Konstrukce desky: Penny Secret Plastic Formula

Trucky: 4” Penny Trucks, 87A super soft yellow bushings

Kolečka: 59 mm, 83A Penny wheel

Ložiska: ABEC - 7 Penny Bearing

Nosnost: 90 kg

5
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
1
hodnocení celkem
100 %
zákazníků doporučuje
Jiří P.
23.11.2017