North - Tomahawk Pro Oilslick/Black - Freestyle koloběžka
Kód: NOR-COM-302-TELSouvisející produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(21 ks)
726 Kč
Detailní popis produktu
North - Tomahawk Pro Oilslick/Black - Freestyle koloběžka
Deska: 13,5 cm x 54,6 cm, hliník
Řídítka: výška 62,2 cm x šířka 57,2 cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 90 cm
Objímka: 4-šroubová objímka
Headset: Integrované 1 1/8"
Vidlice: Jeden kus, Bezzávitový
Kolečka: 115 mm, 88A
Brzda: bezpružinková (Flex fender)
Ložiska: ABEC-9
Nosnost: 100 kg
Váha: 4660 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 845329008418 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Duhová |
| Průměr koleček: | 115 mm |
| ? Výška jezdce: | 172 cm a více |
| ? Výška řídítek od země: | 90 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Více barev
3 690 Kč
–18 %
Slamm - Classic - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(2 ks)
2 990 Kč
Akce
Více barev
3 999 Kč
–20 %
Divine - Loki - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 189 Kč
Akce
Více barev
6 859 Kč
–2 %
Ethic - Pandora L - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
6 687 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–21 %
Divine - Loki - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 999 Kč
Akce
Více barev
5 069 Kč
–1 %
Ethic - Erawan V2 M - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 987 Kč
Akce
Více barev
2 490 Kč
–28 %
Slamm - Classic Mini - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(6 ks)
1 790 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

