Micro - 145 mm Shock Mint kolečka (1ks)
Kód: MK-AC5015BSouvisející produkty
Akce
3 390 Kč
–2 %
Micro - Mini2grow Deluxe Magic LED - Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
3 315 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–4 %
Micro - Cruiser Purple - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 700 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe LED Aqua - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 460 Kč
Akce
3 390 Kč
–0 %
Micro - Sprite ECO LED Green - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 389 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–3 %
Micro - Maxi Deluxe LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 555 Kč
Detailní popis produktu
Micro - 145 mm Shock Mint kolečka (1ks)
Obsahem balení je 1 ks kolečka + montážní sada inbusových klíčů.
Určeno pro model: Micro Speed+
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7640170570427 |
| Barva: | Černá, Čirá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 32 mm |
| Šířka středu: | 36 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 145 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

