Ethic - Erawan V2 M - Brushed - Freestyle koloběžka
Kód: 15472Související produkty
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(21 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Ethic - Erawan V2 M - Brushed - Freestyle koloběžka
Deska: 12 cm x 50 cm, hliník 6061 T6
Řídítka: Y řídítka výška 62 cm x šířka 57 cm, hliníková
Výška koloběžky od země k řídítkům: 86 cm
Objímka: 2 šroubová objímka
Headset: integrovaný, bez-závitový
Vidlice: hliníková, bez-závitová, jednodílná
Kolečka: 110 mm s hliníkovým středem
Brzda: Plastová, flex
Ložiska: Abec - 9
Nosnost: 100 Kg
Váha: 3040 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 3760004844181 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 149 - 160 cm, 160 - 172 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 86 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Více barev
5 069 Kč
–1 %
Ethic - Erawan V2 M - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 987 Kč
Akce
Více barev
6 089 Kč
–4 %
Ethic - Erawan V2 M - Blue Iridium - Freestyle koloběžka
Skladem online
5 786 Kč
Akce
Více barev
5 579 Kč
–5 %
Ethic - Erawan V2 M - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem online
5 287 Kč
Akce
Více barev
5 069 Kč
–1 %
Ethic - Erawan V2 M - Red - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 986 Kč
Akce
2 890 Kč
–5 %
Micro - Ramp Black - Dětská freestylová koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 745 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–5 %
Panda - Cub Black/Rainbow - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 787 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–10 %
Slamm - Mischief - Glitch - Freestyle koloběžka
Skladem
(15 ks)
3 290 Kč
Akce
Více barev
6 859 Kč
–12 %
Ethic - Pandora L - Brushed - Freestyle koloběžka
Skladem
(2 ks)
5 990 Kč
Akce
Více barev
2 490 Kč
–28 %
Slamm - Classic Mini - Blue - Freestyle koloběžka
Skladem
(6 ks)
1 790 Kč
video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

