Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Rozměry: 31,5" x 7,75" palců ( 80,1 x 19,71 cm)
Konstrukce desky: 7mi vrstvý 100% kanadský javor, střední konkáva
Trucky: 5" Silver 129mm Decade Trucks - White 96A Bushings
Kolečka: 54mm, tvrdost 90A
Ložiska: ABEC-9 Carbon Bearings
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5016978368245 |
| Barva: | Modrá, Zelená |
| Délka desky: | 31,5" - 80,1 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

