Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
City Boss - RS600 Černá - Elektrická koloběžka
Kód: ES-C1074Související produkty
Akce
660 Kč
–0 %
City Boss - Nabíječka k elektrické koloběžce City Boss R3 / V4 (36V) - pasivní (C2031)
Skladem
(1 ks)
659 Kč
Detailní popis produktu
City Boss - RS600 Černá - Elektrická koloběžka
| Motor | 500 W |
| Typ motoru | stejnosměrný |
| Provozní napětí | 36 V |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | 15 Ah |
| Doba nabíjení | 8 h |
| Rychlostní režimy | 4 |
| Max. stoupání | 11° / 20 % |
| Max. rychlost | 25 km/h |
| Max. rychlost (omezena) | lze odblokovat |
| Dojezd | 45 km |
| Hmotnost | 16 kg |
| Max. nosnost | 120 kg |
| Doporučená výška jezdce | 155–195 cm |
| Doporučený věk | 14+ |
| Velikost koleček | 10" / 25,4 cm |
| Typ pneumatik | vyztužené nafukovací |
| Výška řídítek od nášlapu | 98 cm |
| Šířka řídítek | 50 cm |
| Šířka nášlapu | 14,5 cm |
| Délka nášlapu | 45 cm |
| Výška nášlapu (horní) | 17,5 cm |
| Výška nášlapu (spodní) | 9,5 cm |
| Rozměry rozložené koloběžky (v × š × d) | 117 × 52 × 116 cm |
| Rozměry složené koloběžky (v × š × d) | 50 × 52 × 116 cm |
| Materiál rámu | hliník |
| Přední brzda | bubnová |
| Zadní brzda | elektronická |
| Tempomat | ano |
| LCD displej | ano |
| Houkačka / zvonek | ano |
| Přední světlo | ano |
| Zadní světlo | ano |
| Brzdové světlo | ano |
| Směrová světla | ano |
| USB port | ne |
| Skládací mechanismus | ano |
| Stojánek | ano |
| Blatníky | ano |
| Dvoudílné ráfky | ne |
| Přední tlumič | ne |
| Zadní tlumič | ne |
| Nabíječka v balení | ano |
| Možnost montáže sedla | ne |
| Mobilní aplikace | ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní elektrické koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 8594192733867 |
Akce
7 990 Kč
–10 %
City Boss - RS350 Černá - Elektrická skládací koloběžka
Skladem online
7 190 Kč
Akce
Novinka
5 990 Kč
–0 %
City Boss - RS200 Černá - Elektrická koloběžka
Skladem online
5 989 Kč
Akce
11 990 Kč
–10 %
City Boss - RS500 - Černá - elektrická koloběžka
Skladem online
10 790 Kč
Akce
7 990 Kč
–3 %
City Boss - RS350 Bílá - elektrická koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
7 701 Kč
Akce
Novinka
19 990 Kč
–0 %
City Boss - K900 Černá - Elektrická koloběžka
Skladem online
19 989 Kč
Akce
11 990 Kč
–3 %
City Boss - RS500 Šedá - elektrická koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
11 557 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

