Riviera - Quiver 34" longboard

Riviera - Quiver 34" longboard

0x

Riviera Quiver 34" je nový longboard ze kterého se ti jen z pohledu třesou kolena. Kompaktní deska s příjemnou konkávou udrží tvoje nohy na místě, zatím co se budeš prodírat městkou džunglí. Sekundují trucky Paris 180 mm a kolečka Road Rippers, které odvedou veškerou práci a budou reagovat na tvoje rychlé reakce stejně rychle, aby tě dopravily tam, kam potřebuješ. Nepostradatelný společník do města, to je Quiver.

Značka:
Naše cena:
5 590

Riviera - Quiver 34" longboard

 

Typ: Carving, cruising

Rozměry: 86,3 cm x 22,8 cm (34" x 9" palců)

Rozvor: 63,5 cm (25" palců)

Konstrukce desky: 8mi vrstvá, kanadský javor

Trucky: Paris 180 mm Trucks

Kolečka: Divine Road Rippers 70 mm, 78a - UPOZORNĚNÍ - barva koleček nemusí odpovídat obrázku

Ložiska: ABEC - 5 Speed Bearing

Nosnost: 100 Kg

 

Trucky Paris - Honzovy longboardy Paris Trucky 180 mm jsou perfektní pro jakýkoli povrch. Jsou schopny zvládnout cokoliv, čemu je vystavíte. 180mm hanger je perfektní velikost pro většinu desek a zvládají všechny styly jízdy. Všechny Paris Trucky mají úhel baseplate 50° stupňů, což poskytuje dokonalou rovnováhu mezi stabilitou a manévrovatelností. Paris Trucks jsou osazeny s bushingy Divine 90a.
Kolečka Divine - Honzovy longboardy Kolečka Divine Road Rippers s novým designem a klasickým tvarem, který máte tak rádi a vyžadujete ho. Kolečka mají díky race-formula delší životnost, umožňují snadnější driftování ale i tak si zachovávají vynikající přilnavost v zatáčkách, kde je vyžadována.
Javor Riviera - Honzovy longboardy

Riviera Maple Construction je systém výroby desek Riviera, používají jako standard Hard Rock North American Maple (Javor) - pouze tu nejlepší javorovou dýhu. Dýhy javoru jsou lepeny a spojeny speciálním lepidlem Super Resin. Dokonalá kombinace prokládání javorové dýhy tvoří silnou desky.

Lepidlo Riviera - Honzovy longboardy

Riviera používá pro lepení každé desky exkluzivní Super Resin lepidlo.  Lepidlo je speciální epoxidová pryskyřice určená speciálně pro skateboarding. Lepidlo Super Resin je lehčí a silnější než tradiční lepidla založená na vodním základu, jen tak se časem neporuší, přičemž je odolné vůči změnám teploty okolního prostředí, které mohou mít velký vliv na výkon. Díky tomu jsou desky silnější, odolnější proti deformaci, mají delší životnost a odolávají lépe nárazu. Super Resin lepdlo také vytváří pevné pouto mezi mnoha různými kombinacemi obou kompozitních a organických materiálů, které používáme v našich deskách.