Hammond Longboards - B-40 - deska

Hammond Longboards - B-40 - deska

0x

Náhradní deska pro Hammond B-40". Dodávána včetně gripu. Hammond  B-40 je extrémně stabilní  longboard. Je dělaný pro carving, dancing, cruising po městě a kopce.  Je to úžasný longboard s trochou flexe pro všechny váhové skupiny jezdců. 40“ palců délky poskytuje potřebnou stabilitu při všech rychlostech.  9“ šířky a měkká konkáva je pohodlná pro všechny velikosti nohy. Deska Hammond  B-40 má trucky montované shora a díky tomu je těžiště nízko, což zvyšuje stabilitu. Slidování je zábavné a jednoduché díky ideálnímu wheelbase, která každé ostřejší zatočení pošle do slidu.  I když se nejdená o freestyle longboard, je možné s ním dělat triky – manualy, shovist a kick flipy – díky tvaru desky a stability.

Varianty:
Značka:
Naše cena:
2 490

Hammond Longboards - B-40 deck

40“ palců délky poskytuje potřebnou stabilitu při všech rychlostech.  9“ šířky a měkká konkáva je pohodlná pro všechny velikosti nohy. Hammond  B-40 má trucky montované shora a díky tomu je těžiště nízko, což zvyšuje stabilitu. Slidování je zábavné a jednoduché díky ideálnímu wheelbase, která každé ostřejší zatočení pošle do slidu.  I když se nejdená o freestyle longboard, je možné s ním dělat triky – manualy, shovist a kick flipy – díky tvaru desky a stability.

 

Typ: Carving, cruising, freeride, freestyle

Rozměry: 101.6 cm x 22.86 cm (40 x 9 palců)

Konstrukce desky: 8 vrstev kanadského javoru, soft and comfortable double concave, twin-tip, symmetrical, drop through, 1.88 kg

Nosnost: 100 kg