Riviera - Street Slayer 41" longboard

Riviera - Street Slayer 41" longboard

0x

12mm tlustá, vertikálně laminovaná Bambusová drop thru deska – stylový komplet, který je postaven přesně podle představ freeridingu. Street Slayer má camber s flexí, která mu poskytuje potřebou hbitost a odezvu během rychlých průjezdů zatáček v kontrolovaném slidu. Dlouhý rozvor zajišťuje stabilitu při jakékoli rychlosti a dá vám jistotu, kterou potřebujete během toho, když se řítíte z kopce dolů!

Značka:
Naše cena:
6 120

Riviera - Street Slayer 41" longboard

Typ: Freeride, downhill

Rozměry: 105.41 cm x 22.86 cm (41.5" x 9" palců)

Rozvor: 78.49 cm (30.9" palců)

Konstrukce desky: 7mi vrstvá deska - 4 vrstvy bambusu a 3 vrstvy sklolaminátu

Trucky: Paris Truck 180 mm

Kolečka: Divine Street Slayers 72 mm, 78a - UPOZORNĚNÍ - barva koleček nemusí odpovídat obrázku

Ložiska: Abec - 5 Speed Bearings

Nosnost: 95 kg

 

Trucky Paris - Honzovy longboardy Paris Trucky 180 mm jsou perfektní pro jakýkoli povrch. Jsou schopny zvládnout cokoliv, čemu je vystavíte. 180mm hanger je perfektní velikost pro většinu desek a zvládají všechny styly jízdy. Všechny Paris Trucky mají úhel baseplate 50° stupňů, což poskytuje dokonalou rovnováhu mezi stabilitou a manévrovatelností. Paris Trucks jsou osazeny s bushingy Divine 90a.
Kolečka Divine - Honzovy longboardy Kolečka Divine Street Slayer jsou naše nejlepší kolečka pro slidy. Jejich kulaté hrany a off-setové středy zajišťují dokonalé slidy.
Bambus Riviera - Honzovy longboardy

Riviera Live Flex 3 Bamboo - technologie využívá 4 vrstvy plné bambusové dýhy a 3 vrstvy sklolaminátu (Fiberglass). Kombinace bambusu a sklolaminátu tvoří konstrukci, která zajištuje plynulejší jízdu.

Lepidlo Riviera - Honzovy longboardy

Riviera používá pro lepení každé desky exkluzivní Super Resin lepidlo.  Lepidlo je speciální epoxidová pryskyřice určená speciálně pro skateboarding. Lepidlo Super Resin je lehčí a silnější než tradiční lepidla založená na vodním základu, jen tak se časem neporuší, přičemž je odolné vůči změnám teploty okolního prostředí, které mohou mít velký vliv na výkon. Díky tomu jsou desky silnější, odolnější proti deformaci, mají delší životnost a odolávají lépe nárazu. Super Resin lepdlo také vytváří pevné pouto mezi mnoha různými kombinacemi obou kompozitních a organických materiálů, které používáme v našich deskách.