Státní svátky 19. - 22.4. máme zavřeno.

Eljet - Urban - elektrická koloběžka

Eljet - Urban - elektrická koloběžka

0x

Vydejte se na jízdu králů a zažijte pocit jedinečnosti při jízdě na unikátní elektrické koloběžce, která platí za Rolls-Royce mezi elektrokolběžkami.

Elektrická koloběžka pro nejnáročnější uživatele, kteří hledí na kvalitní a precizní zpracování při použití vysoce odolných materiálů. Také ve Elektro koloběžka Eljet Urban. Čím se liší o jiných elektrických koloběžek? Zejména výkonem a dojezdem. Tuto Urbanovou koloběžku pohání motor o výkonu 350W, který je umístěn v zadním kole. Kola elektrické koloběžky Urban o průměry 8 palců, což odpovídá průměru cca 20,3 centimetrů, Vás hravě převezou i přes nerovnosti. Nájezdy na chodníky můžete směle zdolat bez nutnosti z koloběžky sestupovat.

Dovedete si představit, kolik času stráveného na cestách či přecházením do zaměstnání či školy můžete jízdou na elektro koloběžce ušetřit?

Trvá-li Vám například cesta do práce 20 minut, s koloběžkou Eljet Urban můžete stejnou vzdálenost urazit za necelých 5 minut, a to i s čekáním na přechodech.

Značka:
Naše cena:
17 990

Eljet - Urban - elektrická koloběžka

Energii motoru dodává bateriový modul typu Li-ion, vybavený akumulátory LG o celkové kapacitě 5200mAh. Vysokokapacitní baterie Vás požene kupředu. Stačí ji mírně pobídnout a motor ze sebe vydá výkon na rychlost až 25 kilometrů za hodinu. V porovnání s průměrnou rychlostí chůze člověka se jedná o téměř pětkrát vyšší hodnotu, kterou s elektrickou koloběžkou Eljet Urban můžete dosáhnout.

Dojezdová vzdálenost této do detailu promyšlené koloběžky se pohybuje v rozmezí 20 až 30 kilometrů. Bez obav se můžete s elektrickou koloběžkou vydat na výlet. Je nutné říci, že vzhledem k terénu se může maximální dojezd měnit. Svůj podíl a vliv na ujeté kilometry může mít také hmotnost jezdce, styl jízdy, rychlost apod. Výše uvedená vzdálenost se vztahuje pouze na jednu baterii. Model Eljet Urban disponuje navíc snadno odnímatelným bateriovým modulem, který umožňuje rychlou výměnu akumulátoru za nový. Záleží jen na Vás, jaké jsou Vaše distanční cíle. Délku jízdy si můžete zdvojnásobit, ztrojnásobit. Stačí jen s sebou mít náhradní výměnnou baterii (pochopitelně nabitou).

Pro ty z vás, kteří mají rádi přehled o podaných výkonech či udolaných kilometrech, je elektrická koloběžka Eljet Urban vybavena dotykovým displejem, který Vám poskytne snad všechny potřebné informace o Vaší jízdě. Dozvíte se například jakou jedete rychlostí, jakou vzdálenost jste již ujeli anebo Vám displej poskytne informaci o aktuálním stavu baterie. Dle stavu baterie můžete optimalizovat svou jízdu, abyste dosáhli svého vytyčeného cíle bez nutnosti výměny baterie či, nedej bože, chůze po svých.

Elektrická koloběžka Eljet Urban potřebuje také čas na regeneraci. Máte-li naplánovanou trasu delší, než kolik může koloběžka urazit, zapracujte do svého plánu časovou prodlevu pro nabíjení 2-3 hodiny, během kterých se koloběžka stihne nádherně zregenerovat a dobít novou energií potřebnou k pokračování v cestě.

Konstruktéři této koloběžky se věnovali důkladnému vývoji a zkoumání bezpečnosti. Elektrokoloběžka Ejet Urban Vám nabízí kromě protiskluzové podložky také dvojí systém brzd. Spojení mechanické brzdy a brzdy elektronické výrazně pomáhá snížit brzdnou dráhu koloběžky a eliminovat nepříjemné cukavé nárazy. Samozřejmostí bezpečnostní výbavy pro zapojení do provozu jsou světla, která má koloběžka Urban jak vpředu, tak i vzadu.

Koloběžka Eljet Urban myslí i na důležitý komfort jezdce, jehož hmotnost může být až 150 kg. Samo za sebe mluví odpružení předního kola i kola zadního. Nemusíte se bát, že při překonávání nerovností z Vás koloběžka "vydrncá" duši. Nerovnosti jsou absorbovány pružinami a Vy si můžete vychutnat ničím nerušenou, a hlavně plynulou jízdu.

Technické specifikace a parametry

 • Hmotnost: 11 kg
 • Rozměry: 110 x 40 x 120 cm
 • Rozměry balení: 125 x 19 x 45 cm
 • Váha jezdce: až 150 kg
 • Displej: ano

Brzdy

 • Provedení: elektronická a mechanická

Baterie

 • Kapacita: 5200 mAh / 36V
 • Typ: Li-Ion
 • Doba nabíjení: 2-3 hodiny
 • Maximální rychlost: 25 km/h
 • Dojezd: 20 - 30 km
 • Články: LG
 • Rychlá výměna baterie: ano

Motor

 • Typ: brushless
 • Výkon: 350 W

Kola

 • Rozměry: 8" (palců)

Rám

 • Materiál: hliníková slitina

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační