E-shop v provozu, objednávky odesíláme. Prodejna uzavřena.
Osobní odběr možný.

ARMADA - Sherwin Gore-Tex 3L Jacket - Spruce - Bunda

ARMADA - Sherwin Gore-Tex 3L Jacket - Spruce - Bunda

0x

Vector Series je ta nejvýkonnější kolekce zimního oblečení. Je připravena do všech nálad pekelného počasí, Gore-Tex a nejnovější technické vychytávky se kloubí s inovativním designem a výsledkem je ten nejspokojenější lyžař na kopci, který je za každých podmínek v suchu a teple. Sherwin Jacket je elegán, který ví, jak se udržet v suchu a teple za jakýkoliv podmínek. Třívrstvá minimalistická bunda Sherwin Jacket z Gore-Texu s pohodlnou a jemnou podšívkou (C-knit Brushed Flannel Backer) a lehce prodlouženým střihem (Moderate Tailored Fit) vás udrží v suchu, teple, pohodlí a ve stylu za všech okolností. Všechny švy jsou podlepené páskou Gore-Seam Tape (13mm), bunda má v sobě lavinový systém Recco, vodu odpuzující zipy (YKK Aquaguard Water Repellent Zippers), vnitřní kapsu na brýle, lehce nastavitelnou kapuci (Quick-release Tab), větrání, lycrový rukávek přes palce i snowcatcher, který si můžete spojit s kalhotami. Vše v čistém provedení, prostě nádhera.

Značka:
Naše cena:
12 990

ARMADA - Sherwin Gore-Tex 3L Jacket - Spruce - Bunda

  • Gore-Texová zimní bunda
  • Třívrstvá minimalistická bunda Sherwin Jacket z Gore-Texu s pohodlnou a jemnou podšívkou (C-knit Brushed Flannel Backer) a lehce prodlouženým střihem (Moderate Tailored Fit) vás udrží v suchu, teple, pohodlí a ve stylu za všech okolností
  • Všechny švy jsou podlepené páskou Gore-Seam Tape (13mm), bunda má v sobě lavinový systém Recco, vodu odpuzující zipy (YKK Aquaguard Water Repellent Zippers)
  • Vnitřní kapsu na brýle, lehce nastavitelnou kapuci (Quick-release Tab)
  • Větrání, lycrový rukávek přes palce i snowcatcher, který si můžete spojit s kalhotami