Nitro - Good Times - Snowboard 148 cm

Nitro - Good Times - Snowboard 148 cm

0x

Good Times je velice zábavné hravé prkno do parku a na street. Je nástupcem jezdci oblíbeného prkna Swindel. Designem zaujme milovníky všech opravdu srdcových snowboardistů, kteří vyrůstali na snowboardových videjích na VHS kazetách (např.: The Resistance, TruLife apod.). Tvar FLATOUT ROCKER – je hybridní placatý camber profil, kde se nose a tail zvedají ještě před nejširším místem a tím zlehčují zatáčení a zvyšují hravost prkna (pressy, buttery a odpouštění nechtěných záseků). Rozhodně nejhravější typ prohnutí. Flexe URBAN - tenhle ultra měkký snowboard může být ohýbán na všechny strany podle libosti, na railech nebo při butter tricích. Vykrojení RADIAL SIDECUT – nejjednodušší a nejčastěji používaný rádius. Jeden jediný rádius vytváří hranu extrémně všestrannou a předvídatelnou. Jádro POWER CORE II – dřevěné jádro z topolu odpředu dozadu s kombinací buku, neskutečná odolnost s jemnou odezvou. Laminát BI-LITE LAMINATES – laminát vytvořený pro bezkonkurenční sílu, výkonnost a ještě lepší cit pro prkno. Hrany RAIL KILLER EDGE – tajná zbraň na zábradlí, skály a dlouhou životnost. Tyhle hrany vydrží o 200 % víc než běžné hrany, také jsou dvakrát tlustší. Skluznice PREMIUM EXTRUDED FH BASE – dlouhá životnost, rychlost a nízká údržba v jednom.

Značka:
Naše cena:
13 490

Nitro - Good Times - Snowboard 148 cm

  • Stupnice tvrdosti a hravosti : (10 = nejtvrdší, 1 = nejměkčí a nejhravější)
  • Zábavný freestyle snowboard v provedení Flat/out rocker do parku a streetu
  • Tvar FLATOUT ROCKER – je hybridní placatý camber profil, kde se nose a tail zvedají ještě před nejširším místem a tím zlehčují zatáčení a zvyšují hravost prkna (pressy, buttery a odpouštění nechtěných záseků)
  • Flexe URBAN - tenhle ultra měkký snowboard může být ohýbán na všechny strany podle libosti, na railech nebo při butter tricích
  • Jádro POWER CORE II – dřevěné jádro z topolu odpředu dozadu s kombinací buku, neskutečná odolnost s jemnou odezvou
  • Laminát BI-LITE LAMINATES – laminát vytvořený pro bezkonkurenční sílu, výkonnost a ještě lepší cit pro prkno
  • Skluznice PREMIUM EXTRUDED FH BASE – dlouhá životnost, rychlost a nízká údržba v jednom