Honzovy longboardy - Blue TM 34" longboard

Honzovy longboardy - Blue TM 34" longboard

1x

Honzovy longboardy ti přináší limitovanou edici longboardů. Představujeme vám stylový cruiser s kicktailem pro cruising po městě a triky. Kompaktní a odolný parťák pro dopravu nejen ve městě. O výrobu a vynikající kvalitu se postarala značka Entity. Entity přináší jen to nejlepší - 100% kanadský javor, kvalitní německé trucky Polster, legendární česká kolečka Entity osazená osvědčenými britskými ložisky NMB. Neskutečný komplet za dostupnou cenu a navíc vše je Made in EU.

Naše cena:
3 190

Honzovy longboardy - Black DT 38" longboard

Deska je probarvená a má vygravírované logo - jednoduchý a elegantní design. Kolečka Entity jsou vyrobena  z Helium-Suprathane polyuretanu, vyvinutém laboratoří NamTec Systems. Díky zpracování jsou tato kolečka - rychlejší, lehčí, odolnější proti opotřebení. Deska má extra hrubý grip a je osazena 180 mm trucky Polster. Kolečka Entity jsou osazena osvědčenými ložisky NMB.

 

Rozměry: 86,5 cm x 21,5 cm (34" x 8,45" palců)

Rozvor: 61,2 cm (24" palců)

Konstrukce desky: 7mi vrstvá z kanadského javoru - Hard Rock Maple, gravírované logo

Trucky: Polster 7" - 180 mm, baseplate 50°, bushing - 95a - matné černé

Kolečka: ENTITY - Energy 78a - modré

Ložiska: NMB 608Z

Nosnost: 100 kg

5
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
1
hodnocení celkem
100 %
zákazníků doporučuje
Jiří N.
03.09.2016

Pohodový longboard na dojezd kamkoliv po městě. Jednoduchý, čistý design co ladí oku a kvalitní zpracování z něj udělalo pro mě jasnou volbu. Navíc není nijak obří, což jsem původně předpokládal. Vlastně je stejně dlouhý jako klasický skate. Rozhodně je ale těžší. No a pojezd je úplně něco jiného, než na skatu. Což každý kdo chce long asi ví. Doporučuji všema deseti.

  • Pohodlná jízda i po kostkách
  • tail se vážně na cruising po městě hodí
  • při větších rychostech se začne vrtět