Riviera - La Rana 40" - longboard

Riviera - La Rana 40" - longboard

0x

Náš nový longboard od Riviera La Rana DT vám přináší symetrickou desku ideální pro tvé dlouhé výlety za dobrodružstvím tak i pro nekonečné hodiny technických streetových výjezdů. Grafika reprezentuje výkon, který pocítíte během jízdy na této bambusové desce s bohatým barevným designem. Ideální parťák na cruising, carving a freeride.

Značka:
Naše cena:
6 440

Riviera - La Rana 40" - longboard

 

Typ: Carving, cruising, freeride

Rozměry: 101,6 cm x 24,1 cm (40" x 9,5" palců)

Rozvor: 68,58 cm (27,5" palců)

Konstrukce desky: bambus, průhledný grip

Trucky: Paris Truck V2 180 mm

Kolečka: Divine Street Slayer 72 mm, 82a - UPOZORNĚNÍ - barva koleček nemusí odpovídat obrázku

Ložiska: ABEC - 5 Speed Bearings

Nosnost: 95 kg

 

 

Trucky Paris - Honzovy longboardy Paris Trucky 169 mm jsou perfektní pro jakýkoli povrch. Jsou schopny zvládnout cokoliv, čemu je vystavíte. 169mm hanger je perfektní velikost pro většinu desek a zvládají všechny styly jízdy. Paris Trucks jsou osazeny s bushingy Divine 90a.
Kolečka Divine - Honzovy longboardy Kolečka Divine Street Slayer jsou naše nejlepší kolečka pro slidy. Jejich kulaté hrany a off-setové středy zajišťují dokonalé slidy.
Javor Riviera - Honzovy longboardy

Riviera Maple Construction je systém výroby desek Riviera, používají jako standard Hard Rock North American Maple (Javor) - pouze tu nejlepší javorovou dýhu. Dýhy javoru jsou lepeny a spojeny speciálním lepidlem Super Resin. Dokonalá kombinace prokládání javorové dýhy tvoří silnou desky.

Lepidlo Riviera - Honzovy longboardy

Riviera používá pro lepení každé desky exkluzivní Super Resin lepidlo.  Lepidlo je speciální epoxidová pryskyřice určená speciálně pro skateboarding. Lepidlo Super Resin je lehčí a silnější než tradiční lepidla založená na vodním základu, jen tak se časem neporuší, přičemž je odolné vůči změnám teploty okolního prostředí, které mohou mít velký vliv na výkon. Díky tomu jsou desky silnější, odolnější proti deformaci, mají delší životnost a odolávají lépe nárazu. Super Resin lepdlo také vytváří pevné pouto mezi mnoha různými kombinacemi obou kompozitních a organických materiálů, které používáme v našich deskách.