Hammond Longboards - Ding-Dong - deska

Hammond Longboards - Ding-Dong - deska

1x

Náhradní deska pro Hammond Ding-Dong. Dodávána včetně gripu. Hammond  Ding-Ding je velký hybridní  longboard, skvělý pro free style, carving, cruising po městě a kopce.  Je to úžasný longboard s trochou flexe pro všechny váhové skupiny jezdců. 39" palců délky poskytuje potřebnou stabilitu při všech rychlostech.  9 palců šířky a měkká konkáva je pohodlná pro všechny velikosti nohy.  Je to jeden z nejlepších cruiserů do města jaké můžete najít a stejně tak je to freestylové monstrum. DeskaHammond  Ding-Dong má trucky montované shora a díky tomu je těžiště nízko, což zvyšuje stabilitu. Zvednutý nose a tail  zvyšují výkon Freestyle. Triky jako manual, nosemunal, shovist, kick flip a big spin jdou jednoduše díky váze a tvaru desky.

Značka:
Naše cena:
2 790

Hammond Longboards - Ding Dong deck

 

39 palců délky poskytuje potřebnou stabilitu při všech rychlostech.  9 palců šířky a měkká konkáva je pohodlná pro všechny velikosti nohy.  Je to jeden z nejlepších cruiserů do města jaké můžete najít a stejně tak je to freestylové monstrum. Hammond  Ding-Dong má trucky montované shora a díky tomu je těžiště nízko, což zvyšuje stabilitu. Zvednutý nose a tail  zvyšují výkon Freestyle. Triky jako manual, nosemunal, shovist, kick flip a big spin jdou jednoduše díky váze a tvaru desky.


Typ: Carving, cruising, freeride, freestyle, sliding

Rozměry: 99.06 cm x 22.86 cm (39 x 9 palců)

Konstrukce desky: 8 vrstev kanadského javoru, soft and comfortable, twin-tip symmetrical deck with kicks, drop through, 1.88 kg

Nosnost: 100 kg

5
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
1
hodnocení celkem
100 %
zákazníků doporučuje
David L.
20.06.2018