Globe - Sun City Half Dip 30" Bamboo - longboard

Globe - Sun City Half Dip 30" Bamboo - longboard

0x

Klasický cruiser v tzv. rybím profilu je ideální pro všechny typy jízdy – jako dopravní prostředek do města, jako pohodlný skate na cyklostezky a sjedete s ním bezpečně i prudší kopec. Design je inspirován surf deskami, což je nejvíce vidět na tailu, který je polepen gumovým protiskluzovým EVA tailpadem. Deska je vyrobena ze 7-vrstvého výběrového javoru v jemném mellow konkávním prohnutí s nakopnutým tailem.  Na svrchní straně desky je nanesen transparentní griptape. Na spodní straně desky jsou vykrojeny boční plochy pro zvýšení poloměru zatáčení. Skvěle ovladatelný cruiser je ideální jak pro začátečníky, tak pro ty nejpokročilejší.

Varianty:
Globe - Sun City 30" Girls - longboard Globe - Stubby Half Dip 30" Natural - longboard Globe - Half Dip Cruiser 32" Walnut/Mint - longboard Globe - Half Dip Cruiser 31" White Oak - longboard
Značka:
Ložiska:
Naše cena:
4 499
Dostupnost:
skladem online
  • Zboží bude odesláno nejpozději do dvou pracovních dnů.
  • Zboží není vystaveno v kamenné prodejně, ale je možné ho objednat a vyzvednout/prohlédnout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms. Nejpozději do dvou pracovních dnů od objednávky.
Hlídat

Globe - Sun City Half Dip 30" Bamboo - longboard

Typ: cruising

Rozměry: 76,6 cm x 22,9 cm (30" x 9" palců)

Rozvor: 47 cm (18,5" palců)

Konstrukce desky: 7mi vrstvá, z kanadského javoru, konkáva, EVA kick tail

Trucky:  Slant trucks 130 mm (5" palců)

Kolečka: 62 mm, 78a 

Ložiska: ABEC - 7

Nosnost: 90 kg